O nás

Vyrábíme nejen dřevěné palety jakýchkoliv rozměrů, dřevěné přepravní bedny, ale i zahradní dřevěné stavby s následnou montáží. V naši nabídce najdete výrobu a montáže garážových stání, vchodových přístřešků, pergol i  dětských hřišť.

ImageImageImage

Jsme zkušení a flexibilní výrobci palet naslouchající přáním našich zákazníků. Uvědomujeme si, že každý zákazník může mít jiné požadavky na rozměr palet i jejich sílu a proto jsme schopni zajistit co nejširší škálu požadavků. Vyrábíme palety cenově dostupné a dodáváme je v termínech uspokojující i ty nejnáročnější zákazníky.  Naše sídlo i výrobní centrum se nachází v Sosnové blízko Opavy.

  V případě, že máte seriózní zájem o naše produkty, máte možnost nezávazně nás kontaktovat na uvedených kontaktech. My Vám následně zašleme cenovou kalkulaci závislou na Vašich požadavcích.

ImageImage

Standardní palety doporučujeme zákazníkům, kteří chtějí minimalizovat náklady, zboží dopravují jen vnitrostátně a nebo se jim palety nevracejí. Palety Standard jsou nejlevnější.  

Další aktivity

Po domluvě  zajistíme profesionály v oborech zednických, sadrokartonářských. Pokládka zámkové dlažby od A-Z,  jednoduché výkopové práce a mnoho dalších odvětvích: 

  • zednické práce
  • sadrokartonářské práce
  • lehké výkopové práce
  • demolice
  • pokládka zámkové dlažby od A do Z (výkop, podštěrkování, usazení obrubníků, pokládka)
  • a  další odborné práce

Výroba palet, pergol, přístřešků, dětských hřišť a jiné.

DŘEVOVÝROBA Marek Schwan
Sosnová 106
Sosnová
793 12
Česká republika
IČ:
DIČ